Szkoła driftu WrocławSegregatory firmowe

Segregatory firmowe

by
2.00 avg. rating (55% score) - 1 vote

Odwieczna walka klas w końcu zawitała również do pracowników biurowych niższego szczebla. „Dlaczego pracownicy się lenią?” – to pytanie pada bardzo często podczas spotkań zarządu. Osoby, które mają kierować niższym szczeblem nie zdają sobie nawet sprawy jak często to właśnie ten najniższy szczebel wykonuje najcięższą pracę.

Oczywiście, można powiedzieć, że zarówno programowanie jak i pisanie, czy jakakolwiek inna praca na dolne drabiny zawsze jest i pozostanie ciężka. W końcu czy wklepywanie codziennie przez osiem godzin tego samego kodu może być dla nas przyjemne? Czy możemy czerpać radość z pracy, kiedy segregatory firmowe zapełniają się kolejnymi wnioskami, a każdy taki wniosek to dla nas kolejne godziny ślęczenia w papierach.

Oczywiście, że pracownik nieszczęśliwy to pracownik mniej wydajny – wie o tym przecież każdy, kto kiedykolwiek zajmował się prowadzeniem w jakiejkolwiek formie ludzi. Aktualnie nie mamy już możliwości stać z batem za plecami naszych pracowników, chociażby dlatego, że jest to niestety karalne. Musimy więc w inny sposób zadbać o pewne minimum motywacji, inaczej daleko nasza firma nie zajdzie.

Zobacz także pozostałe artykuły:

Back to Top